MONTE CARLO

  • Výrobcovia ELEMENTI
  • Kód produktu: OFG416LG
  • Dostupnosť: Skladom
  • 2 149,00€

  • Bez DPH 1 790,83€
Najnovší prírastok do rodiny ELEMENTI, tentokrát s dodatkom PLUS. Jedná sa o novú triedu stola, s vykurovacím výkonom až 16kW, high end spracovaním a krytom ohniska vo farbe stola v balení!

Oheň od nepamäti spájal ľudí, vytváral pocit bezpečia a súdržnosti. Tento vekmi overený koncept je prirodzené preniesť do modernej doby, kedy je terasa či záhrada miestom určeným pre oddych, romantické posedenie, posedenie s priateľmi alebo naopak len tak sa sám zahľadieť do ohňa pri poháriku vína a užívať si pokoj, vzduch a hrejivé teplo sálajúce z ohniska Elementi.

Stôl je dokonca možné zakúpením sady na prerábku na zemný plyn pripojiť na rozvod plynu u Vás doma. V takejto kombinácii už Vás nikdy nezaskočí prázdna plynová fľaša a teplo bude po ruke 365 dní v roku bez potreby ísť do obchodu.

Všetky naše stoly sú ručne vyrobené z ľahkého betónu vystuženého sklenými vláknami, takzvaný GFRC (Glass fibre Reinforced Concrete). Jedná sa o vysoko pevný kvalitný materiál, ktorý sa v exteriéri nepoškodzuje a je odolný UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Je vytvorený tak, aby odolal aj tým najtažším poveternostným podmienkam a samozrejme plne certifikované u nás doma a vo svete.


Vlastnosti:
Materiál betón
Rozmery  152 x 81 x 35 cm
Váha  102 kg
Typ plynu  Propán, Propán/Bután
Výkon  16 kW
Flaša v stole?  Nie
Spotreba  1100 g / hodinu

Obsah balenia:
Dekoračné sklo na prekrytie ohniska
Ochranný textilný obal na prekrytie stola
Ochranný kryt ohniska vo farbe stola
Regulátor plynu
Prívodná hadica
AAA batéria zapaľovania

Všetky naše stoly sa predávajú zmontované, stačí vysypať dekoráciu do ohniska, pripojiť plynový regulátor k fľaši a všetko je hotovéVlastnosti
Model OFG416LG
Výkon 16 kW
Rozmery 152 x 81 x 35 cm
Hmotnosť 102 kg
Rozmery balenia 160 x 89 x 44 cm
Hmotnosť balenia 115 kg

Súvisiace produkty

Štítky: Betón

Vyskúšajte ELEMENTI produkty s možnosťou vrátenia do 21 dní od kúpy. Neváhajte nás kontaktovať.