MANCHESTER

  • Výrobcovia ELEMENTI
  • Kód produktu: OFG145
  • Dostupnosť: Skladom
  • 1 699,00€

  • Bez DPH 1 415,83€

Dokonalý dizajn stola v prevedení dreveného klátu - nebudete veriť že je z betónu.

Dizajnový terasový stôl MANCHESTER osadený ohniskom s výkonom reálneho krbu v dizajne dreveného klátu pre romantické posedenie. Tento stôl je dizajnovou špecialitou priamo z hôr a bude srdcom a centrom vašej terasy, kde budete tráviť Váš čas spolu s blízkymi. Stôl s plynovým ohniskom sa snaží skĺbiť všetky výhody do jedného celku. Dokáže nahradiť nielen sálavý ohrievač ale zároveň je to dizajnový terasový stôl do exteriéru, ktorý je pripravený prehriať a rozžiariť vonkajší priestor lusknutím prstov.

Stôl je dokonca možné zakúpením Sady na prerábku na zemný plyn pripojiť na rozvod plynu u Vás doma. V takejto kombinácii už Vás nikdy nezaskočí prázdna plynová fľaša a teplo bude po ruke 365 dní v roku bez potreby ísť do obchodu.

Všetky naše stoly sú ručne vyrobené z ľahkého betónu vystuženého sklenými vláknami, takzvaný GFRC (Glass fibre Reinforced Concrete). Jedná sa o vysoko pevný kvalitný materiál, ktorý sa v exteriéri nepoškodzuje a je odolný UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Je vytvorený tak, aby odolal aj tým najtažším poveternostným podmienkam a samozrejme plne certifikované u nás doma a vo svete.


Vlastnosti:
Rozmery  Ø 100-104 x 43 cm
Váha  55 kg
Typ plynu  Propán, Propán/Bután
Výkon  13,2 kW
Plynová nádoba v stole?  Nie
Spotreba  800 - 900 g / hodinu


Obsah balenia:
Lávový kameň na prekrytie ohniska
Ochranný textilný obal na prekrytie stola
Regulátor plynu
Prívodná hadica
AAA batéria zapaľovania
Návod na obsluhu


Všetky naše stoly sa predávajú zmontované, stačí vysypať lávový kameň do ohniska, pripojiť plynový regulátor k fľaši, osadiť AAA bateériu do zapaľovania a všetko je hotové
Vlastnosti
Model OFG145
Výkon 13,2 kW
Rozmery 104 x 100 x 43 cm
Hmotnosť 55 kg
Rozmery balenia 106 x 102 x 49 cm
Hmotnosť balenia 66 Kg

Súvisiace produkty

Štítky: Betón

Vyskúšajte ELEMENTI produkty s možnosťou vrátenia do 21 dní od kúpy. Neváhajte nás kontaktovať.