VERMA Jedálenský stôl

  • Výrobcovia ELEMENTI
  • Kód produktu: DTX
  • Dostupnosť: Skladom
  • 3 690,00€

  • Bez DPH 3 075,00€

Dostupné možnosti

Vypočuli sme vaše želania. Veľký jedálenský stôl s ohniskom sa stal skutočnosťou. Rozumieme ako veľa znamená stretávať sa, no a v jednej veci sme sa obzvlášť poučili. Musíme sa stretávať častejšie! A kde sa cítime najpohodlnejšie? Áno, okolo stola, v dobrej spoločnosti s dobrými priateľmi. S teplom z krbového stola môžete zostať sedieť, ako dlho chcete, alebo ako dlho chce hostiteľ....

My v Elementi sme vyvinuli náš vlastný, exkluzívny jedálenský stôl. Je vyrobený vo dvoch veľkostiach, so 16kW krbom, veterným štítom a skrinkou na plynovú nádobu. Pevná, pozinkovaná oceľová konštrukcia chránená lakovaním odolá nepriazni počasia. Stolová doska vyrobená z keramického kameňa, ktorá je UV stabilná, nenasiakavá a odolná oderu. Tento stôl vám bude robiť spoločnosť vo všetkých štyroch ročných obdobiach a nemusíte sa báť o jeho životnosť.

Prajeme vám veľa nezabudnuteľných večerov pri stole, pri dobrom jedle a niečom obzvlášť dobrom v pohári spolu s blízkymi.

Pred objednávkou nás prosím kontaktujte. Jedná sa o personalizovanú špeciálnu objednávku, ktorá sa vždy individuálne prispôsobuje. Ďakujeme!

Naše stoly je dokonca možné pripojiť na rozvod zemného plynu pokiaľ je k dispozícii.

Dostupné stolové dosky:


Basalt Gray

Blanco Carrara

Neolith vyrobený spoločnosťou Scan Granitt v Nórsku.
Neolith je high-tech materiál, ktorý spája inovácie s najlepším dizajnom. Výrobným postupom, takzvaným „spekaním kameňa“ využíva novú technológiu, ktorá umožňuje vyrábať pracovné dosky veľmi vysokej kvality a zo 100% prírodných prvkov. Nepoužívajú sa žiadne spojivá.
Materiál je bezúdržbový, hygienický, tepelne odolný, odolný voči poškriabaniu a UV žiareniu. Vyrobený je z prírodných recyklovaných materiálov. Toto je produkt, ktorý spája vlastnosti, ktoré od pracovnej dosky požadujete.


Vlastnosti:

Materiál:
Rám:  Zinkovaná oceľ / prášková farba
Stolová doska: Kameň Neolith
Rozmer:  2200/2700x1100x75mm
Výkon horáku:  16kW


Obsah balenia:

Fire glass 11,4kg balenie (dekoračné sklo do pahreby)
Veterný štít z kaleného skla
Kryt horáku v dekore kamennej dosky
Regulátor plynu a prívodná hadica
AAA batéria zapaľovania
Návod na obsluhuSúvisiace produkty

Štítky: Jedálenský stôl

Vyskúšajte ELEMENTI produkty s možnosťou vrátenia do 21 dní od kúpy. Neváhajte nás kontaktovať.