MANHATTAN

  • Výrobcovia ELEMENTI
  • Kód produktu: OFG103
  • Dostupnosť: Skladom
  • 1 499,00€

  • Bez DPH 1 249,17€

Svetovo najpredávanejší model, stôl MANHATTAN navrhnutý s plynovým ohniskom v jeho strede dodá sálavé teplo spravodlivo všetkým navôkol.

Zároveň je na stole dostatok miesta na položenie vecí a ak ohnisko práve nepotrebujete, dokážete plochu stola rošíriť voľiteľným príslušenstvom, nerezovým krytom ohniska. Populárny povrch prírodného travertínu, kombinovaný s betónovým vzhľadom očaril svet dizajnu. Precízne spracovanie a dokonalý povrch definujú ten najvyšší štandard ohrevu a atmosféry ktorejkoľvek terasy. Stôl s plynovým ohniskom sa snaží skĺbiť všetky výhody do jedného celku. Dokáže nahradiť nielen sálavý ohrievač ale zároveň je to dizajnový terasový stôl do exteriéru, ktorý je pripravený prehriať a rozžiariť vonkajší priestor lusknutím prstov. Oddych, kľud a zahodenie starostí je druhým menom toho špičkového kusu nábytku. Je určený pre všetkých, ktorí chcú to najlepšie z najlepšieho a nechcú na svojej terase riešiť žiadne kompromisy.

Stôl je dokonca možné zakúpením Sady na prerábku na zemný plyn pripojiť na rozvod plynu u Vás doma. V takejto kombinácii už Vás nikdy nezaskočí prázdna plynová fľaša a teplo bude po ruke 365 dní v roku bez potreby ísť do obchodu.

Všetky naše stoly sú ručne vyrobené z ľahkého betónu vystuženého sklenými vláknami, takzvaný GFRC (Glass fibre Reinforced Concrete). Jedná sa o vysoko pevný kvalitný materiál, ktorý sa v exteriéri nepoškodzuje a je odolný UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Je vytvorený tak, aby odolal aj tým najtažším poveternostným podmienkam a samozrejme plne certifikované u nás doma a vo svete.


Vlastnosti:
Rozmery  91 x 91 x 41 cm
Váha  53 kg
Typ plynu  Propán, Propán/Bután
Výkon  13,2 kW
Flaša v stole?  Nie
Spotreba  800 - 900 g / hodinu

Obsah balenia:
Lávový kameň na prekrytie ohniska
Ochranný textilný obal na prekrytie stola
Regulátor plynu
Prívodná hadica
AAA batéria zapaľovania

Všetky naše stoly sa predávajú zmontované, stačí vysypať lávový kameň do ohniska, pripojiť plynový regulátor k fľaši a všetko je hotové


Vlastnosti
Model OFG103
Výkon 13,2 kW
Rozmery 91 x 91 x 41 cm
Hmotnosť 53 kg
Rozmery balenia 97 x 97 x 45 cm
Hmotnosť balenia 65 kg

Súvisiace produkty

Štítky: Betón

Vyskúšajte ELEMENTI produkty s možnosťou vrátenia do 21 dní od kúpy. Neváhajte nás kontaktovať.