LISMORE

  • Výrobcovia ELEMENTI
  • Kód produktu: OFG128
  • Dostupnosť: Na objednávku
  • 1 699,00€

  • Bez DPH 1 415,83€

Moderný hranatý stôl - dizajnovo väčší brat so stolom Manhattan.

Stôl ktorý dáva vyniknúť ohňu v jeho centre a v porovnaní so stolom Manhattan zároveň ponúka štedrý o 10cm širší priestor na odloženie vecí okolo ohniska. Stôl s plynovým ohniskom sa snaží skĺbiť všetky výhody do jedného celku. Dokáže nahradiť nielen sálavý ohrievač ale zároveň je to dizajnový terasový stôl do exteriéru, ktorý je pripravený prehriať a rozžiariť vonkajší priestor lusknutím prstov.

Stôl je dokonca možné zakúpením Sady na prerábku na Zemný plyn pripojiť na rozvod plynu u Vás doma. V takejto kombinácii už Vás nikdy nezaskočí prázdna plynová fľaša a teplo bude po ruke 365 dní v roku bez potreby ísť do obchodu. Navyše ešte uštríte na nižšej cene Zmeného plynu.

Všetky naše stoly sú ručne vyrobené z ľahkého betónu vystuženého sklenými vláknami, takzvaný GFRC (Glass fibre Reinforced Concrete). Jedná sa o vysoko pevný kvalitný materiál, ktorý sa v exteriéri nepoškodzuje a je odolný UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Je vytvorený tak, aby odolal aj tým najtažším poveternostným podmienkam a samozrejme plne certifikované u nás doma a vo svete.


Vlastnosti:
Rozmery:  101 x 101 x 43 cm
Váha:  83 kg
Typ plynu:  Propán, Propán/Bután
Výkon:  13,2 kW
Flaša v stole?  Nie
Spotreba:  800 - 900 g / hodinu


Obsah balenia:
Lávový kameň na prekrytie ohniska
Ochranný obal na prekrytie
Regulátor plynu
rívodná hadica
AAA batéria zapaľovania
Návod na obsluhu


Všetky naše stoly sa predávajú zmontované, stačí vysypať lávový kameň do ohniska, pripojiť plynový regulátor k fľaši a všetko je hotové

Vlastnosti
Model OFMG128
Výkon 13,2 kW
Rozmery 101 x 101 x 43 cm
Hmotnosť 83 kg
Rozmery balenia 110 x 110 x 53 cm
Hmotnosť balenia 96 kg

Súvisiace produkty

Štítky: Betón

Vyskúšajte ELEMENTI produkty s možnosťou vrátenia do 21 dní od kúpy. Neváhajte nás kontaktovať.