Samostatné plynové ohnisko BBK03

  • Výrobcovia ELEMENTI
  • Kód produktu: BBK03
  • Dostupnosť: Skladom
  • 649,00€

  • Bez DPH 540,83€
Plynový horák s výkonom 16 kw pre realizáciu vašich vĺastných ideí.

Máte stôl, alebo miesto na terase, ktoré by ste chceli zmeniť na plnohodnotný krb na plyn? So samostatným plynovým ohniskom od ELEMENTI vytvoríte príjemné prostredie s naozaj citeľným tepelným zážitkom, ktorý Vám predĺži sezónu na oboch jej koncoch. Tanec reálneho plameňa bez dymu a prskania vo večerných hodinách Vám navyše vyčaruje úžasnú atmosféru, ktorej sa už nikdy nebudete chcieť zbaviť.
Vysoký a bezkonkurenčný, plynule nastaviteľný výkon 16KW sa nezľakne žiadneho počasia a prevedenie horáku z nehrdzavejúcej ocele je zárukou dlhej životnosti. Piezoelektrická iskra na zapálenie na jednu AAA batériu, ktorá je v balení. Bezpečnostný ventil, ktorý v prípade potreby dokáže odstaviť prívod plynu. To všetko je súčasťou samostatného plynového horáku.

Navyše je horák možné zakúpením sady na prerábku na zemný plyn posunúť o level vyššie a ohnisko využijete bez obmedzení a navyše ušetríte na cene plynu.

V balení sa nachádza plynová hadica, regulátor plynu a kryt ohniska z nehrdzavejúcej ocele, ktorý poslúži ako ochrana a navyše môžete použiť plochu horáku, ako súčasť stola.

Vlastnosti:
Materiál:   Nehrdzavejúca oceľ
Rozmery:   1048 x 286 mm
Výkon:   16 KW

Obsah balenia:
Samostatný horák z nehrdzavejúcej ocele
Kryt horáku z nehrdzavejúcej ocele
Plynová hadica s regulátorom
Návod na obsluhu
AAA batéria


Súvisiace produkty

Štítky: Samostatny plynovy horak, ohnisko

Vyskúšajte ELEMENTI produkty s možnosťou vrátenia do 21 dní od kúpy. Neváhajte nás kontaktovať.