Samostatné plynové ohnisko

  • Výrobcovia ELEMENTI
  • Kód produktu: BBK02
  • Dostupnosť: Skladom
  • 649,00€

  • Bez DPH 540,83€
Máte stôl, alebo miesto na terase, ktoré by ste chceli zmeniť na plnohodnotný krb na plyn? So samostatným plynovým ohniskom od ELEMENTI vytvoríte príjemné prostredie s naozaj citeľným tepelným zážitkom, ktorý Vám predĺži sezónu na oboch jej koncoch. Tanec reálneho plameňa bez dymu a prskania vo večerných hodinách Vám navyše vyčaruje úžasnú atmosféru, ktorej sa už nikdy nebudete chcieť zbaviť.

Vysoký a bezkonkurenčný, plynule nastaviteľný výkon 16KW sa nezľakne žiadneho počasia a prevedenie z nehrdzavejúcej ocele je zárukou dlhej životnosti. Piezoelektrická iskra na zapálenie na jednu AAA batériu, ktorá je v balení. Bezpečnostný ventil, ktorý v prípade potreby dokáže odstaviť prívod plynu. To všetko je súčasťou samostatného plynového horáku.
Navyše je horák možné zakúpením sady na prerábku na zemný plyn posunúť o level vyššie a ohnisko využijete bez obmedzení a navyše ušetríte na cene plynu.

V balení sa nachádza plynová hadica, regulátor plynu a kryt ohniska z nehrdzavejúcej ocele, ktorý poslúži ako ochrana a navyše môžete použiť plochu horáku, ako súčasť stola.

Vlastnosti:
Rozmery:   515 x 515mm
Výkon:        16KW

Obsah balenia:
Samostatný horák z nehrdzavejúcej ocele
Kryt horáku z nehrdzavejúcej ocele
Plynová hadica s regulátorom
Návod na obsluhu
AAA batéria

Súvisiace produkty

Štítky: Doplnky a príslušenstvo

Vyskúšajte ELEMENTI produkty s možnosťou vrátenia do 21 dní od kúpy. Neváhajte nás kontaktovať.