YORK Fire Bowl

  • Výrobcovia MODENO
  • Kód produktu: OFG115
  • Dostupnosť: Skladom
  • 799,00€

  • Bez DPH 665,83€

Oheň od nepamäti spájal ľudí, vytváral pocit bezpečia a súdržnosti. Tento vekmi overený koncept je prirodzené preniesť do modernej doby, kedy je terasa či záhrada miestom určeným pre oddych, romantické posedenie, posedenie s priateľmi alebo naopak len tak sa sám zahľadieť do ohňa pri poháriku vína a užívať si pokoj, vzduch a hrejivé teplo sálajúce z ohniska YORK z kolekcie MODENO.

Plynové ohnisko sa snaží zladiť výhody trochu vecí do jedného celku. Dokáže skvele nahradiť nielen štandardný sálavý ohrievač, ale kryt plynovej fľaše poslúži zároveň ako praktický dizajnový stôl na odloženie tanierika či pohára a tento set je pripravený prehriať a rozžiariť vonkajší priestor lusknutím prstov a navyše je to skvelý výrobník úžasnej atmosféry bez dymu a sadzí.

Všetky naše ohniská a stoly sú ručne vyrobené z ľahkého betónu vystuženého sklenými vláknami (GFRC - Glass Fibre Reinforced Concrete). Jedná sa o vysoko kvalitný materiál, ktorý sa v exteriéri nepoškodzuje a je odolný UV žiareniu a poveternostným vplyvom.

Vlastnosti:
Materiál:  Betón
Rozmery:  Ø68 x 36 cm cm
Váha:  38 kg
Typ plynu:  Propán, Propán/Bután
Výkon:  11,7 kW
Spotreba:  840 g/h
Plynová fľaša:  mimo stola

Obsah balenia:
Lávový kameň na prekrytie ohniska
Ochranný obal na prekrytie ohniska
Regulátor plynu
Prívodná hadica 3m
AAA batéria zapaľovania
Návod na obsluhu

Všetky naše ohniská a stoly sa predávajú zmontované, stačí vysypať lávový kameň do ohniska, pripojiť plynový regulátor k fľaši a všetko je hotové. 


Vlastnosti
Model OFG115
Výkon 11,7 kW
Rozmery Ø68 x 36 cm
Hmotnosť 38 kg
Rozmery balenia 80 x 80 x 46 cm
Hmotnosť balenia 40 kg

Súvisiace produkty

Štítky: Betón

Vyskúšajte ELEMENTI produkty s možnosťou vrátenia do 21 dní od kúpy. Neváhajte nás kontaktovať.